Novinky

Šlapací káry

Nejen pro nadcházející předvánoční čas, ale i větší nabídku během roku jsme rozšířili skladové zásoby šlapacích kár na celkový počet 30 modelů - Berg, Kettler, Puky a vozítka PlasmaCar. 

V případě zájmu o termíny dodání šlapacích kár nás kontaktujte na tel.: 739 771 570 nebo na emailu:  info@ezebra.cz

banner Doprava zdarma na vse titulka velky

 

 

 

Koloběžky a odrážedla výprodej

Od června u nás probíhá výprodej skladových zásob koloběžek a odrážedel pro nejmenší  s dopravou zdarma. 

tým eZebra.cz, Roman Svatoň

ŠLAPACÍ KÁRY PRO FIRMY, MĚSTA

Vážení zákazníci, opět s nadcházející sezonou jsme připravili pro Vás nabídku na pořádání akcí se šlapacími auty nebo koloběžkami.

Pořádáme dětské, firemní a soukromé akce se šlapacími auty a koloběžkami. Závody či akce připravíme od návrhu až po úspěšné uskutečnění. Stačí se dotázat a rádi Vám poradíme a připravíme nabídku. Při veškerých akcích klademe důraz na bezpečnost a maximální pocit zábavy. Vybavení je taktéž možné zapůjčit.

Více informací též na našich stránkách půjčovny kár a koloběžek: www.slapacikary.eu

tým eZebra.cz, Roman Svatoň

SMP (2)

KÁRY S MONTÁŽÍ A DOPRAVOU ZDARMA

Všem fandům a zájemcům připomínáme, že naše šlapací káry BERG, KETTLER a PUKY prodáváme s prodlouženou ZÁRUKOU 3 roky, s DOPRAVOU ZDARMA a MONTÁŽÍ ZDARMA. Nejen že u nás ušetříte za poštovné, ale i čas který místo montáže (hledání nářadí, luštění obrázkového návodu, shánění oleje a vazelíny) můžete strávit s rodinou, přáteli, ...

tým eZebra.cz, Roman Svatoň

eZebra.cz na Facebooku

Navštivte nás a sledujte chystané a proběhlé akce, fotografie z půjčovny kár a koloběžek. Rádi Vás uvidíme na dalších akcích či v půjčovně.

Pro více informací z akcí šlapacích aut a koloběžek - fotografie, videa a také pro informace k chystaným událostem jsme na Facebooku: Šlapací káry Pardubice - eZebra.cz : www.facebook.com/eZebra.cz

tým eZebra.cz, Roman Svatoň

 

VŠECHNO ZBOŽÍ S DOPRAVOU ZDARMA!

Od 1.8.2012 jsem se pro Váš jednodušší nákup a rychlý přehled v našich produktech rozhodli veškeré ceny uvádět v konečných cenách. POŠTOVNÉ, BALNÉ, DOPRAVA - ZDARMA.

Zákaznící, kteří si zboží  vyzvednou osobně nebo bude rozvezeno naší vlastní dopravou eZebra po Pardubicích mají navíc zdarma montáž. Také je v naší nabídce rozvod zdarma do Hradce Králové a to každý čtvrtek v odpoledních hodinách.

Při vlastním odběru zboží máme pro všechny připravenou slevu 100Kč.

Při zakoupení šlapacích kár Berg, Kettler a Puky je odzkoušení, montáž a doprava smontované káry k Vám zdarma (prodloužena záruka na 36měsíců).

Káry objednané u nás jsou po doručení připravené hned k jízdě. Malé káry posíláme zabalené ve folii popř. balíku přepravní společností a velké káry vozíme a předáváme zákazníků osobně naší přepravou.

Ke všem autům je předán doklad o prodeji, originál návod, český překlad a plánem údržby s potvrzením záruky.

tým eZebra.czRoman Svatoň

 

 

IMG 1852(1)

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.