Novinky

Prodej jede dál

I přes nepříznivou dobu jede náš prodej dál. Malé káry posíláme přepravcem PPL a velké káry vozíme vlastní dopravou desinfikované a připravené k použití. Předání probíhá podle hygienických pravidel s rouškou a v rukavicích.

Neváhejte a objednávejte, dokud je vše skladem. Doprava zdarma po celé ČR.

tým eZebra.cz

 

 

Šlapací káry Berg

Na začátku letošní sezony 2020 jsme rozšířili nabídku šlapacích kár a upravili kategorie více k naši specializaci (šlapací káry). Pomocí různých filtrů a podskupin  produktů Berg jsme usnadnili přehled v nabídce. Rozšiřujeme skladové zásoby šlapacích kár na celkový počet 25 modelů - Berg.

V nabídce jsou zařazeny ještě vozítka pro nejmenší Puky a Berg a Profi káry Berg.

Aktuálně jsou ve výhodném výprodeji poslední kusy kár Kettler, Puky.  

V případě zájmu o termíny dodání šlapacích kár nás kontaktujte na tel.: 739 771 570 nebo na emailu:  info@ezebra.cz

tým eZebra.cz

Berg nové logo 2019

 

 

 

 

 

Nový přepravce zásilek

Z důvodu nečekaného a neohlášeného odstoupení od smlouvy ze strany České pošty (nejsme zajímavým klientem) ze dne na den. Jsme se po zralé úvaze dohodli smluvně se spolehlivým partnere PPL.

tým eZebra.cz

Logo velké

 

Koloběžky a odrážedla výprodej

Od června u nás probíhá výprodej skladových zásob koloběžek a odrážedel pro nejmenší  s dopravou zdarma. 

tým eZebra.cz, Roman Svatoň

ŠLAPACÍ KÁRY PRO FIRMY, MĚSTA

Vážení zákazníci, opět s nadcházející sezonou jsme připravili pro Vás nabídku na pořádání akcí se šlapacími auty nebo koloběžkami.

Pořádáme dětské, firemní a soukromé akce se šlapacími auty a koloběžkami. Závody či akce připravíme od návrhu až po úspěšné uskutečnění. Stačí se dotázat a rádi Vám poradíme a připravíme nabídku. Při veškerých akcích klademe důraz na bezpečnost a maximální pocit zábavy. Vybavení je taktéž možné zapůjčit.

Více informací též na našich stránkách půjčovny kár a koloběžek: www.slapacikary.eu

tým eZebra.cz, Roman Svatoň

SMP (2)

Servisní prohlídka šlapacích kár.

Pro všechny zákazníky jsme připravili speciální nabídku servisní prohlídky vč. vyčistění káry. Cena prohlídky začíná od 350Kč (za malou káru), od 500Kč (za velkou káru) +  náhradní díly. V naší nabídce jsou Originální náhradní díly, servisní služby a opravy (autorizovaný servis).

Šlapací auto bude kompletně zkontrolováno, promazáno, po dohodě se zákazníkem opraveno a celé očištěno, tak aby bylo připraveno na další vyjížďku. Stačí si udělat výlet k nám a my Vám na počkání auto prohlédneme a vyčistíme.

tým eZebra.cz

eZebra.cz na Facebooku

Navštivte nás a sledujte chystané a proběhlé akce, fotografie z půjčovny kár a koloběžek. Rádi Vás uvidíme na dalších akcích či v půjčovně.

Pro více informací z akcí šlapacích aut a koloběžek - fotografie, videa a také pro informace k chystaným událostem jsme na Facebooku: Šlapací káry Pardubice - eZebra.cz : www.facebook.com/eZebra.cz

tým eZebra.cz, Roman Svatoň

 

VŠECHNO ZBOŽÍ S DOPRAVOU ZDARMA!

Od 1.8.2012 jsem se pro Váš jednodušší nákup a rychlý přehled v našich produktech rozhodli veškeré ceny uvádět v konečných cenách. POŠTOVNÉ, BALNÉ, DOPRAVA - ZDARMA.

Zákaznící, kteří si zboží  vyzvednou osobně nebo bude rozvezeno naší vlastní dopravou eZebra po Pardubicích mají navíc zdarma montáž.

Při vlastním odběru zboží máme pro všechny připravenou slevu 2% min. 100Kč.

Při zakoupení šlapacích kár Berg, Kettler a Puky je odzkoušení a doprava káry k Vám zdarma (prodloužena záruka na 36měsíců).

Malé káry posíláme zkontrolované a odzkoušené s návodem k montáži a posíláme přepravní společností a velké káry vozíme osobně a předáváme zákazníků již připravené.

Ke všem autům je předán doklad o prodeji, originál návod, český překlad a plánem údržby s potvrzením záruky.

tým eZebra.cz

 

 

IMG 1852(1)

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.