Novinky

OBJEDNÁVKY 1.7.-18.7. DOVOLENÁ

Z důvodu pracovních cest a dovolené nebudeme vyřizovat objednávky v termínu od 1.7. do 18.7.2020 (letní prázdniny). V případě dotazů, zájmu o prodej zboží či půjčení kár nás prosím kontaktujte pouze na email: info@ezebra.cz. Rádi Vám pomůžeme a poradíme.

Objednané zboží po 1.7.2020 budeme vyřizovat a odesílat v následujícím týdnu od 19.7.2020. Zboží objednané během uzavřené provozovny budeme zpracovávat dle pořadí.

Na dotazy a emaily budeme odpovídat písemnou formou i během dovolené. Děkujeme za pochopení.

tým eZebra.cz, Roman Svatoň

Šlapací káry Berg

Na začátku letošní sezony 2020 jsme rozšířili nabídku šlapacích kár a upravili kategorie více k naši specializaci (šlapací káry). Pomocí různých filtrů a podskupin  produktů Berg jsme usnadnili přehled v nabídce. Rozšiřujeme skladové zásoby šlapacích kár na celkový počet 25 modelů - Berg.

V nabídce jsou zařazeny ještě vozítka pro nejmenší Puky a Berg a Profi káry Berg.

Aktuálně jsou ve výhodném výprodeji poslední kusy kár Kettler, Puky.  

V případě zájmu o termíny dodání šlapacích kár nás kontaktujte na tel.: 739 771 570 nebo na emailu:  info@ezebra.cz

tým eZebra.cz

Berg nové logo 2019

 

 

 

 

 

Půjčovna ŠLAPACÍCH KÁR

Pro všechny fandy, zájemce, rodiny s dětmi i mladé lidi bude i letos otevřena půjčovna ŠLAPACÍCH KÁR v Pardubicích 2020. PŘIJĎTE SI ZAJEZDIT A ZAŽÍT SKVĚLOU, BEZPEČNOU ZÁBAVU S CELOU RODINOU a SVÝMI PŘÁTELI.

Půjčovnu provozujeme v Pardubicích. Pro všechny fandy kár, netradičních zábavy a sportovního vyžití tak máme na našich stránkách připravenou zajímavou nabídku zapůjčení. 

Káry samozřejmě je možné půjčit o víkendu na naší adrese provozovny: Labská č.p. 152, Pardubice. Káry je možné si vyzkoušet na vlastním vyjížďce po našem městě. Zažijete nevšední a báječné svezení a přitom si zasportujete - je to skvělá zábava pro celou rodinu.

V nabídce jsou první dvě nové káry s třírychlostní převodovkou Berg Extra Sport BFR-3. V plánu je ještě nákup terénních třírychlostních kár Berg X-plore BFR-3 a novinky pro letošní rok opět ve variantě BFR-3.

Půjčovnu koloběžek jsme od září uzavřeli.

nebo přímo na stránkách půjčovny: www.slapacikary.eu

tým eZebra.cz

Nový přepravce zásilek

Z důvodu nečekaného a neohlášeného odstoupení od smlouvy ze strany České pošty (nejsme zajímavým klientem) ze dne na den. Jsme se po zralé úvaze dohodli smluvně se spolehlivým partnere PPL.

tým eZebra.cz

Logo velké

 

Koloběžky a odrážedla výprodej

Od června u nás probíhá výprodej skladových zásob koloběžek a odrážedel pro nejmenší  s dopravou zdarma. 

tým eZebra.cz, Roman Svatoň

ŠLAPACÍ KÁRY PRO FIRMY, MĚSTA

Vážení zákazníci, opět s nadcházející sezonou jsme připravili pro Vás nabídku na pořádání akcí se šlapacími auty nebo koloběžkami.

Pořádáme dětské, firemní a soukromé akce se šlapacími auty a koloběžkami. Závody či akce připravíme od návrhu až po úspěšné uskutečnění. Stačí se dotázat a rádi Vám poradíme a připravíme nabídku. Při veškerých akcích klademe důraz na bezpečnost a maximální pocit zábavy. Vybavení je taktéž možné zapůjčit.

Více informací též na našich stránkách půjčovny kár a koloběžek: www.slapacikary.eu

tým eZebra.cz, Roman Svatoň

SMP (2)

Servisní prohlídka šlapacích kár.

Pro všechny zákazníky jsme připravili speciální nabídku servisní prohlídky vč. vyčistění káry. Cena prohlídky začíná od 350Kč (za malou káru), od 500Kč (za velkou káru) +  náhradní díly. V naší nabídce jsou Originální náhradní díly, servisní služby a opravy (autorizovaný servis).

Šlapací auto bude kompletně zkontrolováno, promazáno, po dohodě se zákazníkem opraveno a celé očištěno, tak aby bylo připraveno na další vyjížďku. Stačí si udělat výlet k nám a my Vám na počkání auto prohlédneme a vyčistíme.

tým eZebra.cz

eZebra.cz na Facebooku

Navštivte nás a sledujte chystané a proběhlé akce, fotografie z půjčovny kár a koloběžek. Rádi Vás uvidíme na dalších akcích či v půjčovně.

Pro více informací z akcí šlapacích aut a koloběžek - fotografie, videa a také pro informace k chystaným událostem jsme na Facebooku: Šlapací káry Pardubice - eZebra.cz : www.facebook.com/eZebra.cz

tým eZebra.cz, Roman Svatoň

 

Stránka 1 z 2 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.