Yedoo Wolfer získal ocenění za design RED DOT 2016

Koloběžka Yedoo Wolfer - největší model z nové řady silničních koloběžek Yedoo Alloy - uspěla v jedné z největších designérských soutěží na světě a získala ocenění Red Dot Award 2016 v kategorii produktového designu.

Porota složená ze 41 nezávislých odborníků specializujících se na design udělila silniční koloběžce Yedoo Wolfer tradiční „červený puntík“ za mimořádnou kvalitu designu, stupeň inovativnosti, funkčnost a formální kvalitu. „Investice do vývoje a designu považuji za nedílnou součást našeho obchodního úspěchu,“ říká zakladatel značky Yedoo Dan Pilát, který do vývojového týmu Yedoo přizval renomovaného českého designéra Jaroslava Juřicu a grafiky Zuzanu Lednickou a Ondřeje Kahánka ze Studia Najbrt. 

Nová řada silničních koloběžek značky Yedoo se může pochlubit několika konstrukčními přednostmi, které se na trhu koloběžek zatím neobjevily. Jde především o technologii protlačovaných hliníkových profilů, které snadno odolávají svislému i bočnímu zatížení. „Rám je tak nejen lehký a pevný, použitá technologie nám umožnila dostat jízdní vlastnosti na zcela novou úroveň, a to ve všech ohledech,“ objasňuje šéf vývoje Yedoo Jakub Bostl.

V naší nabídce nové koloběžky od začátku roku 2017. Těšte se!

Wolfer_RD3_l_0003

Článek s novinkou převzat z webu výrobce Yedoo.cz