O nás

eZebra.cz - šlapací káry, koloběžky, dětská hřiště a sportovní potřeby - bezpečná zábava pro všechny.


 

Kdo jsme:

Jsme rodinná firma z Pardubic podnikající na českém trhu, nabízející netradiční sportovní potřeby, zážitky, služby. Od roku 2010 jsme jediný obchod se specializací na šlapací káry a koloběžky pro všechny věkové skupiny.


Naše cíle:

Hlavní cílem a zaměřením je spokojený zákazník = partner, který očekává profesionální služby - osobní přístup a komplexní služby.

Chceme nabízet nové netradiční a zajímavé produkty, které zpestří volno-časové aktivity rodin a dětí.

Nabízíme (prodáváme a půjčujeme) pouze bezpečné, kvalitní a ověřené výrobky s certifikací.


Naše služby:

Veškeré služby, které dostávají naši zákazníci jsou zaměřeny na jejich spokojenost. Služby jsou komplexní zahrnující poradenství, půjčovna, možnost vyzkoušení, autorizovaný servis.

Součástí naší nabídky šlapacích auta je pořádání akcí nejen pro děti (dětské dny, firemní akce, předváděcí akce, dětské závody).


Naše produkty:

Produkty - káry, koloběžky, odrážedla, boby a sáně, bezpečnostní prvky, dětská hřiště nabízíme od ověřených a špičkových výrobců, kteří se snaží stejně jako my nabízet kvalitní a bezpečné produkty.

Naši zákazníci:
K našim zákazníkům patří koncový uživatelé (rodiny s dětmi), občanská sdružení, obce a města, menší i velké nadnárodní společnosti.


Vážíme si všech, kteří využijí našich služeb, kteří chtějí zažít netradiční zábavu a kteří chtějí přinést sobě, svým dětem, partnerům či zákazníkům nový zážitek

Obchod, pronájem a služby nabízené pro Vás budou postupně rozšiřovány k Vaší spokojenosti a většímu výběru.