Novinky

OBJEDNÁVKY 22.7.-2.8. DOVOLENÁ

Z důvodu pracovních cest a dovolené nebudeme vyřizovat objednávky v termínu od 23.7. do 2.8.2022 (letní prázdniny). V případě dotazů, zájmu o prodej zboží či půjčení kár nás prosím kontaktujte pouze na email: ezebracz@seznam.cz. Rádi Vám pomůžeme a poradíme.

Objednané zboží po 22.7.2022 budeme vyřizovat a odesílat v následujícím týdnu od 3.8.2022. Zboží objednané během uzavřené provozovny budeme zpracovávat dle pořadí.

Na dotazy a emaily budeme odpovídat písemnou formou i během dovolené. Děkujeme za pochopení.

tým eZebra.cz, Roman Svatoň

Berg káry - výprodej skladových zásob 2021

V roce 2021 došlo ke zdražení všech šlapacích kár z důvodu vzrůstajících cen logistiky a vstupů na výrobu o 30-40%. Díky tomu, že máme od ledna výprodej skladových zásob. Zlevněné ceny platí pouze u modelů, které jsou skladem. Při objednání nové káry již ceny budou postupně upravovány na úroveň cen 2022.

tým eZebra.cz Pardubice

Servisní prohlídka šlapacích kár

Pro všechny zákazníky jsme připravili speciální nabídku servisní prohlídky vč. vyčistění káry. Cena prohlídky začíná od 250Kč (za malou káru), od 350Kč (za velkou káru) +  náhradní díly. V naší nabídce jsou Originální náhradní díly, servisní služby a opravy (autorizovaný servis).

Šlapací auto bude kompletně zkontrolováno, promazáno, po dohodě se zákazníkem opraveno a celé očištěno, tak aby bylo připraveno na další vyjížďku. Stačí si udělat výlet k nám a my Vám na počkání auto prohlédneme a vyčistíme.

tým eZebra.cz Pardubice

Nový přepravce zásilek

Z důvodu nečekaného a neohlášeného odstoupení od smlouvy ze strany České pošty (nejsme zajímavým klientem) ze dne na den. Jsme se po zralé úvaze dohodli smluvně se spolehlivým partnere PPL.

tým eZebra.cz Pardubice

Logo velké

 

eZebra.cz na Facebooku

Navštivte nás a sledujte chystané a proběhlé akce, fotografie z půjčovny kár.

Pro více informací z akcí šlapacích aut Berg a Berg Profi - fotografie, videa a také pro informace k chystaným událostem jsme na Facebooku: Šlapací káry Pardubice - eZebra.cz : www.facebook.com/eZebra.cz

tým eZebra.cz Pardubice

VŠECHNO ZBOŽÍ S DOPRAVOU ZDARMA!

Od 1.8.2012 jsem se pro Váš jednodušší nákup a rychlý přehled v našich produktech rozhodli veškeré ceny uvádět v konečných cenách. POŠTOVNÉ, BALNÉ, DOPRAVA - ZDARMA.

Zákaznící, kteří si zboží vyzvednou osobně nebo bude rozvezeno naší vlastní dopravou eZebra po Pardubicích mají navíc zdarma montáž.

Při zakoupení šlapacích kár Berg a Berg Profi je odzkoušení a doprava káry k Vám zdarma.

Malé káry posíláme zkontrolované a odzkoušené s návodem k montáži a posíláme přepravní společností a velké káry vozíme osobně a předáváme zákazníků již připravené.

Ke všem autům je předán doklad o prodeji, originál návod, český překlad a plánem údržby s potvrzením záruky.

tým eZebra.cz Pardubice 

 

IMG 1852(1)

6 položek celkem